Piastogród

MIEJSKIE WYGODY, SIELSKIE KLIMATY - to pragniemy Państwu zaoferować w naszym wyjątkowym miejscu, gdzie odnajdziecie spokój, zacisze i malowniczą okolicę. Stworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalną atmosferę do spędzenia wolnego czasu. Piastogród znajduje się w urokliwym miejscu, nadmorskim - Jarosławcu.
Jarosławiec jest osadą rybacką ,miejscowością rekreacyjno-wypoczynkową położoną na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodnim krańcu Zatoki Pomorskiej, na Przylądku Jarosławieckim. Miejscowość otaczają sosnowe lasy, które są idealnym miejscem na piesze wędrówki, a piaszczyste plaże zafascynują każdą osobę lubiącą kontakt z naturą. Wszystkie te uroki natury sprawiają, że Jarosławiec jest miejscem, w którym relaks i odprężenie znajdą nawet najbardziej wymagające osoby.
Nasze domy położone są na dużej działce, na obrzeżu lasu, który oddziela nas od linii brzegowej morza. Teren jest ogrodzony i oświetlony. Posiadamy własny, zamknięty, bezpłatny parking. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, trampolina, basen, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, miejsce na ognisko. Tworząc to miejsce kierujemy się szacunkiem do natury stąd nasz pomysł na ekologiczne, drewniane domy, gdzie każdy z nich ma swój niepowtarzalny urok i klimat.
Zapraszamy do obejrzenia domów w naszej galerii i zapoznania się z naszą ofertą.